Nowości:

Bezpłatne publikacje
Nowe wersje publikacji na temat kontroli obiektów budowlanych.
>>szczegóły 
Kominy
Zasady przeglądów technicznych kominów.
>> szczegóły 

Skorowidz
tematów
 

Prezentacja programu PLAN RR

Uruchamiamy program:

Początek programu

Pojawia się okienko, w którym możemy wybrać kryteria do tworzonego Planu robót remontowych. Należy wybrać: obiekt budowlany, zakres robót, stopień pilności, a także wskazać, które protokoły mają być uwzględniane - wykonane w ciągu: ostatniego miesiąca, w bieżącym roku, w ciągu 1 roku czy 2 lat.

Okno główne programu

Po naciśnięciu na przcisk Edytuj/Drukuj wszystko odbywa się samoczynnie: kilkustronicowy Plan robót będzie gotowy w kilka minut.

Wypełniony protokół

Jeżeli w okienku "Zaktualizuj bazę obiektów" znajdzie się adres, którego Użytkownik nie chce umieścić w wykazie adresów (w pierwszym okienku), można go usunąć przy pomocy przycisku "Usuń obiekt z bazy". Gdy użytkownik zaakceptuje wykaz - po ewentualnym usunięciu niektórych obiektów - należy wybrać przycisk "Zaktualizuj bazę". Plik zawierający wykaz adresów został uaktualniony. Od tej pory, po wykonaniu komendy "Plan robót remontowych", będzie pokazywany ten nowo utworzony wykaz obiektów.

Wypełniony protokół

Ulotka informacyjna o programie PLAN RR, w formacie PDF, znajduje się tutaj (proszę kliknąć na zaznaczenie). Plan RR został dołączony do programu PRZEGLĄD i można go wywołać bezpośrednio z programu PRZEGLĄD, stworzoną w tym celu komendą menu, skrótem z klawiatury lub po naciśnięciu na ikonę. Informacje o warunkach zakupu programu PLAN RR (wraz z programem PRZEGLĄD) znajdują się w zakładce "Zakup programu".

 

 
 
  © Copyright 2002 - 2024 Andrzej Jan Wiktor, Nowy Sącz. Wszelkie prawa zastrzeżone.